O nas

Firma Fotograficzno-Wydawnicza ArtZoom powstała w 1995 roku. Założył ją i jest jej właścicielem do dnia dzisiejszego Borys Skrzyński – wieloletni fotoreporter i kierownik działu foto w redakcji „Pulsu Biznesu”.

Od 20 lat staramy się jak najlepiej wykonywać nasze zlecenia, dążąc do uzyskania najlepszych wyników i dużej satysfakcji naszych klientów. Przez te lata współpracowaliśmy z wieloma znanymi firmami, nasze zdjęcia publikowały najbardziej znane tytuły w kraju.

Specjalizujemy się w fotografii korporacyjnej (biznesowy portret, fotografia ilustracyjne, wnętrza itd. Itp.), przy tej okazji powstał niezależny projekt www.businessportrait.pl – zapraszamy do obejrzenia strony i zakładki na tej stronie.

Drugim naszym projektem jest projekt, o roboczej nazwie „Polska na Okrągło”, który dotyczy fotografii panoramicznej i wirtualnych wycieczek. Jest to specyficzny produkt skierowany m.in. dla hoteli, restauracji, teatrów, kin, muzeów, galerii i wszystkich tych, którzy chcą pochwalić się swoimi lokalami, wystawami itd.

Pracowaliśmy (lub nadal pracujemy) między innymi dla:
Puls Biznesu, Rzeczpospolita, Dziennik Gazeta Prawna, Eurobuild, Totalizator Sportowy, Hotel Tiffi, Kraina Chichów, Muzeum Stutthof w Sztutowie, Boryszew SA, Martis Consulting, P4, Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, itp. itd. a także dla wielu osób prywatnych.